Hejsan, har fått en hel del samtal om varför sidan inte är uppe. Har inte hunnit med Backdoor helt enkelt och har bestämt mig för att inte fortsätta. Känns lite tråkigt såklart, men för att Göteborg inte ska bli utan en surfbutik har NoComply (
www.nocomply.se) samma sortiment och jag hjälper dem lite med surfdelen i butiken. Allt finns inte uppe på hemsidan, men i butiken på Askims Verkstadsgata 7B finns en massa prylar.
Min gamla mejl använder jag inte heller, så vill man få tag på mig är det bäst på
goran@lapoint.se eller mejla direkt till
info@nocomply.se.
För de som varit i kontakt med mig på slutet och som jag inte svarat så snabbt till ber jag om ursäkt. Hade en datakrasch och efter det fick jag inte alla mejl till outlook som tidigare och missade helt enkelt en del mejl.
För att kompensera alla gamla kunder för att servicen inte var på topp sista året blir det en omgång med superpriser på utrustning, ska få ihop en lista med prylar.
Nu bär det av till Portugal och Ericeira för två veckors surf, ska bli riktigt skönt.
Ha det gott
//Göran
----------------------------
www.lapoint.se