IST skrev:
Swingkid skrev:
Jag har inte Facebook! Kommer mest gå runt och leta gitarrer i Bangkok och sköna flip flops. Skall spela in en musik video också så det kommer nog ta mestadels av tiden.
Thaiboxning är nog det sista jag vill kolla på men MBK verkar ju kul. Jag är inte ute efter vågor då jag får det på NZ men kanske om man hittade någon billig bräda skulle man slå till.
Missar tyvärr marknaden men det lär väl finnas flera än just den.
tack för hjälpen..!
Låter som du redan har tänkt ut ett färdigt program efter din post här. Du hade ju facebook i augusti.
Kanske din tjej har facebook och kan kolla vilka longboardare som kan guida er till lämpliga brädbutiker för surf eller andra bra ställen att spela in musikvideon på.
Jag har haft "fakebook" JA, men tröttnade på skiten ganska rejält. Hade faktiskt bara facebook de sista månaderna p.g.a GOT. Gött o slippa det nu, känns underbart! Har inte frågat någonting överhuvud taget om longboarding så vet ej varför du tar upp det i två hela inlägg.